Kod: 38 99 2153
Producent:
SWAG
Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Grubość [mm]: | 9,5 mm |
| Grubość [mm]: | 25 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 37 mm |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 51 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 57,5 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Materiał: | blacha stalowa |
| Materiał: | Guma |
| Punkty zmienne [bar]: | 1,4 bar |
| Powierzchnia: | ocynkowany |