Kod: 38 99 2501
Producent:
NRF

Magazyn: 3, wysyłka 24h
| Ograniczenia producenta: | Valeo |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | bez zaworów |
| Materiał: | TPE (elastomer termoplastyczny) |
| Rodzaj koprusu: | BEZ OBUDOWY |
| Moc znamionowa [W]: | MA W |
| Grubość [mm]: | 42 mm |
| Szerokość [mm]: | 182 mm |
| Wysokość [mm]: | 345 mm |
| Dolot - śr. [mm]: | 18,2 mm |
| Wylot - śr. [mm]: | 18,2 mm |
| Jakość/Klasa: | EASY FIT |