
Kod: 38 99 2558
Producent:
TOPRAN

Magazyn: 5, wysyłka 24h
| Ilość otworów wlotowych/wylotowych: | 3 |
| Materiał: | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Materiał: | Poliamid 6.6 |
| Kąt [°]: | 45 ° |
| Dla średnicy przewodu [mm]: | 20 mm |
| Dla średnicy przewodu [mm]: | 12 mm |
| Strona zabudowy: | z tyłu |
| DLA NUMERU OE: | 5Q0 121 087A |