Kod: 38 99 2739
Producent:
FEBI BILSTEIN

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Długość [mm]: | 350 mm |
| Szerokość [mm]: | 350 mm |
| Grubość [mm]: | 140 mm |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 345 mm |
| Moc znamionowa [W]: | 250 W |
| Moc znamionowa [W]: | 60 W |
| Ilość połączeń: | 3 |
| Tryb pracy: | Elektryczny |
| Liczba skrzydeł: | 9 |