
Kod: 38 99 2924
Producent:
NRF

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z ramą wentylatora chłodnicy (Zarge) |
| Ogrzewanie/chłodzenie: | Podwójny wentylator |
| Kierunek obrotów: | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Napięcie [V]: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [W]: | 150 W |
| średnica 1/średnica 2 [mm]: | 312/353 mm |
| Natężenie prądu [A]: | 13 A |
| Natężenie prądu [A]: | 15 A |
| Liczba łopatek wentylatora: | 7 |
| Kształt: | owalny |
| Ilość biegunów: | 2 biegun |