
Kod: 37 07 2350
Producent:
FAST
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm]: | 7 mm |
| Długość całkowita [mm]: | 40 mm |
| śr. koła pasowego [mm]: | 59 mm |
| Liczba rowków: | 7 |
| Ograniczenia producenta: | BOSCH |
| Ograniczenia producenta: | Hitachi |
| Średnica zewnętrzna [mm]: | 64 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Głębokość zabudowy [mm]: | 11 mm |
| Wymiar gwintu: | M16x1 |
| Średnica wewnętrzna [mm]: | 17 mm |