
Kod: 37 07 2414
Producent:
BOSCH

Magazyn: 3, wysyłka 24h
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego: | Cena za 1 sztukę, należy kupić 2 sztuki |
| Napięcie znamionowe: | 14 Zakres pomiarowy |
| Prąd ładowania alternatora [A]: | 70 A |
| Rodzaj mocowania: | Podwójna dźwignia obrotowa |
| Rodzaj alternatora: | nie zawiera pompy próżniowej |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm]: | 35 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Koła pasowe: | z kołem pasowym wielofunkcyjnym |
| Liczba rowków: | 5 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 58 mm |
| Długość [mm]: | 166 mm |
| zalecane rozszerzenie naprawy: | Pasek klinowy / pasek klinowy wielorowkowy |