
Kod: 37 07 2493
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego: | Cena za 1 sztukę, należy kupić 2 sztuki |
| Napięcie znamionowe: | 14 Zakres pomiarowy |
| Prąd ładowania alternatora [A]: | 200 A |
| Rodzaj mocowania: | Mocowanie bezpośrednie |
| Rodzaj alternatora: | nie zawiera pompy próżniowej |
| Odstęp pomiędzy kołem pasowym i alternatorem [mm]: | 31,4 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Koła pasowe: | z kołem pasowym wolnobieżnym |
| Liczba rowków: | 6 |
| śr. koła pasowego [mm]: | 50 mm |
| Długość [mm]: | 185 mm |
| zalecane rozszerzenie naprawy: | Pasek klinowy / pasek klinowy wielorowkowy |