Kod: 37 18 927
Producent:
TOPRAN

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Punkt włączania [°C]: | 106 °C |
| Punkt włączania [°C]: | 102 °c |
| Zakres temperatury do [°C]: | 112 °C |
| Zakres temperatury od [°C]: | 102 °c |
| Oznaczenie koloru: | ZIELONY |
| Ilość biegunów: | 4 |
| średnica zabudowy [mm]: | 20 mm |
| Kształt obudowy wtyczki: | prostokątny |