
Kod: 37 17 2126
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 2 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Ilość otworów gwintowanych | |
| Ilość zębów: | 12 |
| Ilość zębów: | 11 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 89 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 35,6 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| otwór o śr [mm]: | 10,5 mm |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 10,5 mm |
| Długość [mm]: | 255 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |
| Kąt mocowania [stopień]: | 90 ° |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie]: | 90 ° |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie]: | 90 ° |