
Kod: 37 17 2213
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 0,9 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Ilość otworów gwintowanych: | 2 |
| Ilość zębów: | 10 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 60 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 13,7 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| Rozmiar gwintu 2: | M8 |
| Rozmiar gwintu 3: | M8 |
| otwór o śr [mm]: | 9 mm |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 9 mm |
| Długość [mm]: | 193 mm |
| Pozycja / stopień: | links ° |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie]: | 45 ° |