
Kod: 37 17 2217
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 1,1 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Ilość otworów gwintowanych: | 1 |
| Ilość zębów: | 9 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 76,2 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 25,5 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| Wymiar gwintu: | M10 |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 11,5 mm |
| Długość [mm]: | 199 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |