
Kod: 37 17 2220
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 1,4 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Ilość otworów gwintowanych: | 1 |
| Ilość zębów: | 10 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 66 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 23,6 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| Wymiar gwintu: | M12 |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 11 mm |
| Długość [mm]: | 230 mm |
| Pozycja / stopień: | links ° |
| Kąt mocowania [stopień]: | 19 ° |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie]: | 19 ° |