
Kod: 37 17 2225
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 2,5 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Ilość otworów gwintowanych: | 1 |
| Ilość zębów: | 9 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 110 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 27 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| Rozmiar gwintu 1: | M10 |
| otwór o śr [mm]: | 12 mm |
| Długość [mm]: | 247 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |
| Kąt mocowania [stopień]: | 35 ° |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie]: | 35 ° |