
Kod: 37 17 2227
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 1,7 kW |
| Liczba otworów do mocowania | |
| Ilość otworów gwintowanych: | 2 |
| Ilość zębów: | 12 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 82,5 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 25,4 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| Wymiar gwintu: | M10 |
| Rozmiar gwintu 1: | M10 |
| Długość [mm]: | 238 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |
| Kąt mocowania [stopień]: | 31 ° |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie]: | 31 ° |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie]: | 31 ° |