
Kod: 37 17 2231
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 2 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Ilość otworów gwintowanych | |
| Ilość zębów: | 11 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 79 mm |
| Kierunek obrotów: | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 42,5 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samowysprzęglający |
| otwór o śr [mm]: | 11 mm |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 11 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |