
Kod: 37 17 2232
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 2 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 3 |
| Ilość otworów gwintowanych | |
| Ilość zębów: | 10 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 76,2 mm |
| Kierunek obrotów: | przeciwnie do ruchu wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 61,6 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samowysprzęglający |
| otwór o śr [mm]: | 9 mm |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 9 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |