
Kod: 37 17 2275
Producent:
BOSCH

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego: | Cena za 1 sztukę, należy kupić 2 sztuki |
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 1,4 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 1 |
| Ilość otworów gwintowanych: | 2 |
| Ilość zębów: | 10 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 76,2 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 14 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| Wymiar gwintu: | M10 |
| Rozmiar gwintu 1: | M10 |
| Długość [mm]: | 241 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |
| Kąt mocowania [stopień]: | 30 ° |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie]: | 30 ° |