
Kod: 37 17 2283
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego: | Cena za 1 sztukę, należy kupić 2 sztuki |
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 2,2 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Ilość otworów gwintowanych: | 1 |
| Ilość zębów: | 9 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 76,2 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 25,3 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samowysprzęglający |
| Rozmiar gwintu 2: | M10 |
| otwór o śr [mm]: | 11 mm |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 10,5 mm |
| Długość [mm]: | 229 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |