
Kod: 37 17 2383
Producent:
BOSCH

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 1 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 2 |
| Ilość otworów gwintowanych | |
| Ilość zębów: | 10 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 70 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 19 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| otwór o śr [mm]: | 13 mm |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 13 mm |
| Długość [mm]: | 192 mm |
| Pozycja / stopień: | links ° |
| Kąt mocowania [stopień]: | 20 ° |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie]: | 0 ° |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie]: | 20 ° |