
Kod: 37 17 2463
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Napięcie znamionowe: | 12 Zakres pomiarowy |
| Moc znamionowa [kW]: | 1,4 kW |
| Liczba otworów do mocowania: | 3 |
| Ilość otworów gwintowanych | |
| Ilość zębów: | 12 |
| Zacisk: | 50 |
| Zacisk: | 30 |
| śr. flanszy [mm]: | 66 mm |
| Kierunek obrotów: | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm]: | 4,8 mm |
| rodzaj rozrusznika: | samoułożyskowany |
| otwór o śr [mm]: | 9 mm |
| otwór o śr. 2 [mm]: | 9 mm |
| Długość [mm]: | 241 mm |
| Pozycja / stopień: | rechts ° |
| Kąt mocowania [stopień]: | 45 ° |
| Miara kątowa rozstawu szczęk [stopnie]: | 0 ° |
| Miara kątowa otworu mocującego [stopnie]: | 45 ° |