Kod: 37 13 2599
Producent:
NTY

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Kształt obudowy wtyczki: | kształt D |
| Kolor wtyczki: | CZARNY |
| Długość przewodu [mm]: | 420 mm |
| Ilość biegunów: | 5 biegunów |
| Sonda lambda: | Sonda regulacyjna |
| Liczba przewodów: | 5 |
| Układ wydechowy: | przed katalizatorem |
| Szerokość opakowania [cm]: | 4,9 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 9,2 cm |
| Głębokość opakowania [cm]: | 9 cm |