
Kod: 37 13 2671
Producent:
FACET
Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Długość [mm]: | 410 mm |
| Długość [mm]: | 575 mm |
| Długość [mm]: | 250 mm |
| Długość [mm]: | 370 mm |
| Długość [mm]: | 500 mm |
| Długość [mm]: | 650 mm |
| Długość [mm]: | 300 mm |
| Długość [mm]: | 325 mm |
| Długość [mm]: | 450 mm |
| Długość [mm]: | 540 mm |
| Długość [mm]: | 600 mm |
| Długość [mm]: | 400 mm |
| Długość [mm]: | 480 mm |
| Długość [mm]: | 690 mm |
| Kolor: | CZARNY |
| Kolor: | szary |
| Kolor: | brązowy |
| Długość przewodu [mm]: | 540 mm |
| Długość przewodu [mm]: | 690 mm |
| Długość przewodu [mm]: | 915 mm |
| Wersja: | 2 |
| Ilość czopów: | 4 |