Kod: 37 02 749
Producent:
BERU
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Oporność do [kOhm]: | 10 kOhm |
| Oporność od [kOhm]: | 3 kOhm |
| Odstęp elektrod: | 0,75 mm |
| Technika połączeń: | SAE |
| Wymiar gwintu: | M14x1,25 |
| Rozmiar klucza: | 16 mm |
| Jakość/Klasa: | Poly-V Tit |
| świeca zapłonowa: | 1 elektroda masowa |
| świeca zapłonowa: | z gniazdem stożkowym |
| Długość gwintu [mm]: | 17,5 mm |