Kod: 37 02 537
Producent:
BOSCH

Magazyn: 10, wysyłka 24h
| Odstęp elektrod: | 0,7 mm |
| Moment dokręcenia [Nm]: | 12 Nm |
| Kąt dokręcenia [stopień]: | 90 ° |
| Gwint zewnętrzny [mm]: | 10 mm |
| Skok gwintu [mm]: | 1 mm |
| Długość gwintu [mm]: | 19 mm |
| Rozmiar klucza: | 16 |
| Położenie elektrod [mm]: | 3 mm |
| Ilość biegunów: | 1 biegun |