
Kod: 37 02 1908
Producent:
CHAMPION
Wysyłka 24h
| Odstęp elektrod: | 0,9 mm |
| Technika połączeń: | M4/SAE |
| Wymiar gwintu: | M12x1,25 |
| Rozmiar klucza: | 18 mm |
| Jakość/Klasa: | Nickel gro |
| świeca zapłonowa: | 1 elektroda masowa |
| świeca zapłonowa: | z płaskim gniazdem uszczelki |
| świeca zapłonowa: | Miedziana elektroda środkowa |
| Długość gwintu [mm]: | 19 mm |
| Położenie elektrod [mm]: | 2,4 mm |
| Moment dokręcenia od [Nm]: | 15 Nm |
| Moment dokręcenia do [Nm]: | 25 Nm |
| Oporność od [kOhm]: | 3 kOhm |
| Wysięg [mm]: | 0,8 mm |