Kod: 30 03 555
Producent:
KAMOKA

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Szerokość [mm]: | 109,8 mm |
| Wysokość [mm]: | 63,8 mm |
| Grubość [mm]: | 20,3 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| System hamulcowy: | Brembo |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-01686/722 |