Kod: 30 03 529
Producent:
KAMOKA

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Szerokość [mm]: | 115,7 mm |
| Wysokość [mm]: | 52 mm |
| Grubość [mm]: | 17,2 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | nie przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-01326/476 |