Kod: 30 90 10178
Producent:
JURID
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Grubość [mm]: | 20,2 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Długość [mm]: | 160,1 mm |
| Wysokość 1 [mm]: | 64,6 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| System hamulcowy: | TRW |
| Dla średnicy tarczy hamulcowej [mm]: | 288 mm |
| Numer WVA: | 25086 |
| Numer WVA: | 25686 |