
Kod: 30 90 10169
Producent:
JURID
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Jakość: | R90 Homologated |
| Grubość [mm]: | 17,5 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Długość [mm]: | 148 mm |
| Wysokość 1 [mm]: | 61,55 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | nie przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Dla średnicy tarczy hamulcowej [mm]: | 283 mm |
| Numer WVA: | 25895 |
| Numer WVA: | 25896 |