
Kod: 30 90 10224
Producent:
JURID
Prosimy o kontakt telefoniczny
| Jakość: | R90 Homologated |
| Grubość [mm]: | 17 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Długość [mm]: | 155,2 mm |
| Wysokość 1 [mm]: | 70,4 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| System hamulcowy: | ATE |
| Dla średnicy tarczy hamulcowej [mm]: | 304 mm |
| Numer WVA: | 25833 |
| Numer WVA: | 25834 |