
Kod: 30 90 007
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Grubość [mm]: | 20,4 mm |
| Długość [mm]: | 155,1 mm |
| Szerokość [mm]: | 70,1 mm |
| Szerokość [mm]: | 76 mm |
| Wysokość 1 [mm]: | 70,1 mm |
| Wysokość 2 [mm]: | 76 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| System hamulcowy: | ATE |
| Długość 1 [mm]: | 156,3 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z zamkiem |
| Numer WVA: | 23832 |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 2 na os |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |