Kod: 30 90 008
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś tylna |
| Grubość [mm]: | 18 mm |
| Długość [mm]: | 142,3 mm |
| Szerokość [mm]: | 48,8 mm |
| Szerokość [mm]: | 52,4 mm |
| Wysokość 1 [mm]: | 48,8 mm |
| Wysokość 2 [mm]: | 52,4 mm |
| System hamulcowy: | Kelsey-Hayes |
| Numer WVA: | 24258 |
| Numer WVA: | 24259 |
| Numer WVA: | 24577 |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |