Kod: 30 90 009
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Ograniczenia producenta: | ATE |
| Długość [mm]: | 123,1 mm |
| Wysokość [mm]: | 52 mm |
| Grubość [mm]: | 16,6 mm |
| Dla średnicy tarczy hamulcowej [mm]: | 280 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | nie przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| System hamulcowy: | nie dla tarcz hamulcowych węglowo-ceramicznych |
| System hamulcowy: | tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi |
| Oznaczenie kontrolne: | E9 90R-02A0120/4281 |