Kod: 30 90 10204
Producent:
BOSCH

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z podkładką wytłumiającą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z instrukcją montażu |
| Materiał: | Low-Metallic |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE-R90 |
| Numer WVA: | 23472 |
| Grubość [mm]: | 17,4 mm |
| Szerokość [mm]: | 154,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 56,4 mm |
| Ograniczenia producenta: | Kelsey-Hayes System |