Kod: 30 90 10210
Producent:
BOSCH

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z podkładką wytłumiającą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z instrukcją montażu |
| Materiał: | Low-Metallic |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE-R90 |
| Numer WVA: | 23873 |
| Grubość [mm]: | 16,5 mm |
| Szerokość [mm]: | 129,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 51,5 mm |
| Ograniczenia producenta: | Mando System |