
Kod: 30 90 10211
Producent:
TRW

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Ograniczenia producenta: | ATE |
| Długość [mm]: | 193,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 72,6 mm |
| Grubość [mm]: | 20,3 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 2 na os |
| Długość złącza ostrzegawczego [mm]: | 270 mm |
| Oznaczenie kontrolne: | E9 90R - 01107/799 |
| System hamulcowy: | nie dla tarcz hamulcowych węglowo-ceramicznych |
| System hamulcowy: | tylko w połączeniu ze stalowymi tarczami hamulcowymi |