
Kod: 30 90 10215
Producent:
ATE

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Wyposażenie pojazdu: | do pojazdów z elektronicznym hamulcem postojowy |
| Szerokość [mm]: | 105,2 mm |
| Wysokość [mm]: | 56,4 mm |
| Grubość [mm]: | 16,9 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | nie przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Liczba śrub: | 4 |
| System hamulcowy: | Lucas / TRW |
| Oznaczenie kontrolne: | E1 90R-02A0498/0349 |