
Kod: 30 90 10228
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z podkładką wytłumiającą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z instrukcją montażu |
| Materiał: | Low-Metallic |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE-R90 |
| Numer WVA: | 21312 |
| Grubość [mm]: | 13 mm |
| Szerokość [mm]: | 88,9 mm |
| Wysokość [mm]: | 35,2 mm |
| Ograniczenia producenta: | AKEBONO System |