Kod: 30 90 10242
Producent:
BOSCH

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z instrukcją montażu |
| Materiał: | Low-Metallic |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE-R90 |
| Numer WVA: | 21861 |
| Grubość [mm]: | 15 mm |
| Szerokość [mm]: | 87 mm |
| Wysokość [mm]: | 47 mm |
| System hamulcowy: | Lucas-Girling |