Kod: 30 90 10244
Producent:
BOSCH

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze zintegrowanym czujnikiem zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z podkładką wytłumiającą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z instrukcją montażu |
| Materiał: | Low-Metallic |
| Oznaczenie kontrolne: | ECE-R90 |
| Numer WVA: | 23224 |
| Grubość [mm]: | 16,2 mm |
| Szerokość [mm]: | 94,9 mm |
| Wysokość [mm]: | 51 mm |
| System hamulcowy: | Lucas-Girling |