
Kod: 30 90 10301
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 1, wysyłka 24h
| Szerokość [mm]: | 145,7 mm |
| Wysokość [mm]: | 59 mm |
| Grubość [mm]: | 14 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| System hamulcowy: | BENDIX |
| Numer WVA: | 21573 |
| Długość opakowania [cm]: | 15,2 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 8,8 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 8,4 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 21573 140 1 5 |