
Kod: 30 90 10302
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Szerokość [mm]: | 101,4 mm |
| Wysokość [mm]: | 57,5 mm |
| Grubość [mm]: | 17,8 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 8 na os |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Numer WVA: | 24163 |
| Długość opakowania [cm]: | 12,5 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 8,1 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 8 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 21573 |