
Kod: 30 90 10303
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 4, wysyłka 24h
| Szerokość [mm]: | 132,9 mm |
| Wysokość [mm]: | 59,8 mm |
| Grubość 1 [mm]: | 17,8 mm |
| Grubość 2 [mm]: | 18,4 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 2 na os |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Numer WVA: | 25708 |
| Długość opakowania [cm]: | 15,2 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 8,8 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 8,4 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 25708 178 1 5 |