
Kod: 30 90 10304
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Szerokość [mm]: | 109,9 mm |
| Wysokość [mm]: | 75,9 mm |
| Grubość [mm]: | 14,8 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| System hamulcowy: | Brembo |
| Numer WVA: | 24473 |
| Długość opakowania [cm]: | 17 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 12 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 8,3 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 25708 178 1 5 |