
Kod: 30 90 10308
Producent:
TEXTAR

Magazyn: 6, wysyłka 24h
| Szerokość [mm]: | 137 mm |
| Wysokość 1 [mm]: | 58 mm |
| Wysokość 2 [mm]: | 60,8 mm |
| Grubość [mm]: | 17,8 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | ze stykiem zużycia |
| Ilość wskaźników zużycia okładzin [na oś]: | 2 na os |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| System hamulcowy: | TRW |
| Numer WVA: | 25603 |
| Długość opakowania [cm]: | 15,2 cm |
| Szerokość opakowania [cm]: | 8,8 cm |
| Wysokość opakowania [cm]: | 8,4 cm |
| Techniczny numer informacyjny: | 25603 178 3 5 |