
Kod: 30 90 10335
Producent:
ATE

Magazyn: 3, wysyłka 24h
| Szerokość [mm]: | 148,3 mm |
| Wysokość [mm]: | 72,6 mm |
| Grubość [mm]: | 18,3 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Liczba śrub: | 2 |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Oznaczenie kontrolne: | E9 90R-02A1162/4418 |