
Kod: 30 90 10362
Producent:
ATE

Magazyn: 2, wysyłka 24h
| Szerokość [mm]: | 136,8 mm |
| Wysokość [mm]: | 59,2 mm |
| Grubość [mm]: | 18 mm |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | nie przygotowany dla wskaźnika zużycia |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | bez styku zużycia |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: | z dodatkami |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego |
| Liczba śrub: | 4 |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Oznaczenie kontrolne: | E9 90R-02A1242/2663 |