
Kod: 30 90 037
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Grubość [mm]: | 19 mm |
| Długość [mm]: | 150,4 mm |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: | z zamkiem |
| Szerokość [mm]: | 56,8 mm |
| Numer WVA: | 24166 |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |