Kod: 30 90 039
Producent:
ALPHA BRAKES

Prosimy o kontakt telefoniczny
| Strona zabudowy: | Oś przednia |
| Grubość [mm]: | 17,9 mm |
| Długość [mm]: | 183,4 mm |
| Szerokość [mm]: | 54,6 mm |
| System hamulcowy: | BOSCH |
| Numer WVA: | 24164 |
| Oznaczenie kontrolne: | R90 Homologated |
| Styk ostrzegawczy o zużyciu: | z akustycznym czujnikiem zużycia |